Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone 4013 Hatası

iPhone 4013 Hatası

Iphone 4013 Hatası

iPhone 4013 Hatası, iPhone, iPad, iPod’unuzu geri yüklerken “iPhone geri yüklenemez. Bilinmeyen bir hata oluştu. 4013 “Bir hatayla karşılaştı mı? 4013 hatası dahil. iTunes hatası 4013 veya iPhone hatası 4013, hatalı bir kablo veya hatalı bağlantı noktası nedeniyle sıklıkla görülen donanımla ilgili bir hatadır. Basitçe söylemek gerekirse, hata aslında PC / Mac ve iDevice arasındaki bağlantı sorunlarından kaynaklanmaktadır.

iPhone 4013 Hatası, iTunes hatası 9, iTunes hatası 17, iTunes hatası 3014 gibi diğer iTunes hataları olmasına rağmen, çözüm neredeyse bu hataya benzer. iTunes hatası 4013 aşağıdaki nedenlerden kaynaklanabilir.

 • iOS’u en son sürüme geçirirken
 • iTunes doğru yüklemediyseniz
 • Hasarlı bağlantı noktaları, hatalı kablo vb. nedeniyle USB bağlantısının kesilmesi.
 • Wi-Fi sinyalleri iyi olmaması durumunda

USB Kablosunu Kontrol Edin

 • Orijinal USB kablosunun kullanıldığından emin olun. Ayrıca standart bir Apple USB kablosu da deneyebilirsiniz.
 • iPhone’dan bilgisayara veya tam tersi kablo bağlantısını kontrol edin. Gevşek bağlantı olmadığından ve tüm kabloların doğru şekilde takıldığından emin olun.
 • iPhone’unuza bağlanan kabloyu bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasından çıkarın ve yeniden takın. Aynı şeyi iOS cihazınızdan yapın.
 • USB kablosunun doğrudan telefondaki bağlantı noktasına bağlı olduğundan emin olun.

Wİ-Fİ Ağını Kontrol Edin

 1. iPhone’unuzun kilidini açın ve menüden “Ayarlar” ı tıklayın
 2. “Genel” e gidin ve daha sonra “Sıfırla” ve “Ağ Ayarlarını Sıfırla” düğmesine basın.
 3. Parolayı girin ve tekrar “Ağ Ayarlarını Sıfırla” ya dokunun.

İlginizi Çekebilir: Telefondaki Corona Virüs Nasıl Temizlenir

iPhone veya iPad Yeniden Başlatın.

Yazılım çökmesi gibi yazılım sorunuyla ilgili iTunes hatası bu yöntemle çözülebilir. Uyku/uyandır düğmesini ve Ana Sayfa/Ses Düzeyi düğmesini aynı anda basılı tutun. Düğmeleri en az 10 saniye basılı tutun ve Apple logosu göründüğünde düğmeleri bırakın. Bundan sonra, iPhone’unuzu tekrar şarj etmeyi deneyin.

 • iPhone 6s ve Önceki Sürümleri Sıfırlamak İçin

Apple logosunu görene kadar Home ve üst veya yan düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun.

 • iPhone 7 veya iPhone 7 Plus sıfırlama

Apple logosunu görene kadar yan ve ses düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun.

 • iPhone X, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus sıfırlama

Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kısma düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar yan düğmesini basılı tutun.

Bir Bilgisayar Deneyin

Başka bir bilgisayara, dizüstü bilgisayara erişebiliyorsanız, başka bir iyi uygulama da iOS cihazınızı takabileceğiniz farklı bir bilgisayar denemektir. PC’de iTunes olduğundan emin olun. Bu işe yararsa, bilgisayarınızda ele alınması gereken bir sorun olduğu anlamına gelir.

Bu, donanım veya yazılım sorunlarını veya en kötü durum senaryosunu içerebilir, kayıt defterinizdeki bir ikili kod değiştirilmiştir. İkincisi doğruysa, tam bir bilgisayar kurtarma işlemi yapmanız gerekebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 4013 hatası tamiri , iphone 6 4013 hatası , iphone 7 4013 hatası , iphone 5s 4013 hatası kırmızı ekran , iphone 6 4013 hatası tamiri fiyatı , iphone 4013 arızası , iphone 6 4013 hatası çözümü , iphone 5s 4013 hatası çözümü , iphone x 4013 hatası çözümü , iphone 7 4013 hatası çözümü , iphone 4 4013 hatası çözümü , iphone 7 plus 4013 hatası çözümü , iphone 5s 4013 hatası kesin çözüm , iphone 4013 hata kodu , iphone 4013 hatası ne demek.