iPhone Ekran Değişimi, diğerlerine nazaran daha sistematik ilerleyen bir süreçten geçer bu süreç öncelik ile herhangi bir vidalama işlemi olmadığı için vakumlama ile ekranın yerinden sökülmesi ile başlayan bir süreçtir. Bu süreçte ekran söküldükten sonra alt aparat olan iPhone Ekran Değişimi, işletim sistemi ve diğer simbiyan sistem araçlarından oluşur. Android işletim sistemi tüm ekipmanları ekran üzerinden yapılır. Bu sebep ile yapılan işlemlerden ekran değişimi var ise bu işlem sonrası aslında telefon parçalarının yaklaşık yüzde sekseni değişmiş olur.


iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi ise bunun tam aksine ekran işletim sistemi dışındadır. Ekran değiştiğinde yalnızca görüntü ekipmanı değişmiş olur. İşletim sistemi ile ekran arasındaki bağlantı android cihazlara göre çok daha geridedir. İphone Ekran Değişiminin yanında; iphone cam değişimi fiyatı ve komple sistem değişimi fiyat da alınmalıdır. Bir ekipman değişirken bilgi amaçlı

1-iPhone 6s ekran fiyatı

2-iPhone 6 ekran değişimi apple store uyumu

Gibi fiyat teklifleri de alınmalıdır. İphone 6 ve iphone 6s arasında fark ekran sistemi olarak yoktur. Sistemsel birkaç özellik farkı vardır.

Ekran değişimi yapldığı sırada cihazınız açılacağı için; öncelikle iphone batarya değişimi fiyat ve iphone 6s batarya fiyatı da alınmalıdır. Eğer değişim gerekli ise çalışma süresi standartlar altında ise batarya da değişmelidir. Çünkü iphone 5s batarya gibi olmayan yeni nesil cihazların bataryaları bozulmaya ve defarmasyona daha uygundur.

iphone 8 plus fiyat geçmiş dönem iphone cihazlarına göre daha uygundur. Bunun hesaplaması yapılırken geçmiş dönemde satılan iphone fiyatları o günün türk lirası para birimi ile dolar endeksi hesaplandığında şimdikiye oranla daha pahalıya geliyordur ancak şimdi dolar kuru o günlere nazaran iPhone Ekran Değişimi, daha pahalı olsa da telefon ücretleri hesaplandığında  iphone 8 turkcell,iphone 8 plus vatan, iphone 8 teknosa, iphone 8 vatan  ve iphone 8 fiyat teknosa gibi firmalar arasında rekabet oluşturulduğu için bugün aynı döneme göre daha uygun fiyatlara daha kalifiyeli ve özellikli telefonları kullanmak maliyet açısından daha uygun oluyor. Altarnatif seçenekler içinde, iphone 8 renkleri iphone 8 plus renkleri ve hatta iphone 8 gold renkleride mevcuttur.


[Toplam:1    Ortalama:5/5]