Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran Gidip Gelmesi

iPhone Ekran Gidip Gelmesi

Iphone Ekran Gidip Gelmesi

iPhone Ekran Gidip Gelmesi; iPhone telefonunuzun ekranının görüntüsü kendiliğinden gidip gelebilir. Bir çok kullanıcı bunun kendi kendine olduğunu düşünse de bu arıza genellikle iPhone telefonunuzun ekranının sıkışma , düşürme yada darbe alma gibi olağan durumlarla karşı karşıya kalması sonucu ortaya çıkabilmektedir.

Veya, iPhone telefonunuzun ekranı çizgili ise, bu tür bir hataya benzer. Ancak çizgilerin gelişi ve gidiş, ekranınızın kesinlikle kırıldığının bir göstergesidir.

iPhone Ekran Gidip Gelmesi; Bu arızanın iki nedeni olabilir. Bunlar, akranın başarısızlığı olan ilk ve en yaygın arızadır. Bu durumda, telefonunuzun ekranını değiştirdiğimizde, sorununuz ortadan kalkacaktır. İlk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Modelden bağımsız olarak, iphone ekran değiştirme fiyat listemizden uygun modelin fiyatını görebilirsiniz. Hem kaliteli hem de orijinal iPhone ekran değiştirme fiyatları listemizde. Ayrıntılar için bizi arayabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone Ekran Gidip Gelmesi; Ekranın gelip gitmesine neden olan başka bir arızada, anakart kaynaklı ekran soketi veya entegre ekran nedeniyle olabilir.Servisimiz, iPhone onarımlarından sonra yedek parça ve işçilik dahil olmak üzere 3 aylık bir garanti sağlar. Garanti kartınız doldurulur ve size teslim edilir. Bu işlemden itibaren, Cep Hastanesi teknik servis, kullanıcı hataları hariç, telefonunuzun tamir edilen parçalarının garantisi başlamış olur.
Hizmetimizde kullanılan parçalar, isteğinize göre orijinal veya orijinal standartlarda ürünlerden oluşmaktadır.

İlginizi Çekebilir: İPhone Elma Logosunda Takılı Kaldı

Not: ekran arızaları durumunda, ekran tamamen değişir. Bu, ekranın bazen gösterdiği ve bazen göstermediği bir ön cam durumu değildir. iPhone’un ön camının değiştirilmesi sadece ekranda bir çatlaktır ve normal olarak kullanıldığı, ancak üst camın kırıldığı durumlarda yapılabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 ekran gidip gelmesi , iphone 7 ekran gidip gelmesi , iphone x ekran gidip gelmesi
iphone 6s ekran gidip gelmesi , iphone 11 ekran gidip gelmesi , iphone ekran gidip gelmesi , iphone ekran gidip geliyor , iphone da ekranın gidip gelmesi , iphone 7 plus ekran gidip gelmesi , iphone telefonun ekran gidip gelmesi.