Iphone Ekranı Ücretsiz Olarak Değiştirme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Ekranı Ücretsiz Olarak Değiştirme

iPhone Ekranı Ücretsiz Olarak Değiştirme ,iPhone ekrana dokunduğunuzda sorun mu yaşıyorsunuz? Veya kran kendi kendine dokunmatiği harekete mi geçiriyor? iPhone ekranınızın ücretsiz değiştirilip değiştirilemeyeceğini kontrol etmek için okumaya devam edebilirsiniz.

iPhone Ücretsiz Ekran Değişimi

Apple, belirli dokunma sorunları yaşayan iPhone X kullanıcıları için ücretsiz bir ekran değişim programı duyurdu. Program üç yıl geçerli olacak ve kullanıcılar garanti süresi dolsa bile hizmetten yararlanabilecekler.

Iphone X Ekranı Ücretsiz Değiştirme
Iphone X Ekranı Ücretsiz Değiştirme

Daha önce benzer bir sorun yaşadıysanız ve Apple’a bu konuda bir ödeme yaptıysanız da geri ödeme alabilirsiniz.

Ekranınızla ilgili bir sorun yaşıyorsunuz ve düzeltmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey en yakın Apple Store’a gitmek veya Apple Premium Bayi hizmetlerine erişmek.

Apple şunları söyledi: “Apple, bazı iPhone X ekranlarının ekran modülündeki bir bileşenin arızası nedeniyle Touch sorunları yaşayabileceğini belirledi. Etkilenen cihazlar aşağıdaki davranışları gösterebilir:

  • Ekran veya ekranın bir bölümü dokunmaya tepki vermiyor ya da zaman zaman tepki veriyor
  • Ekran dokunulmadığı halde tepki veriyor

İlginizi Çekebilir: iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir

Apple veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı, uygun cihazlardaki ekran modülünü ücretsiz olarak değiştirecektir. Bu program yalnızca söz konusu iPhone modeli için geçerlidir.

Apple onarımı kısıtlayabilir veya ürünün satın alındığı ülke veya bölgeyle sınırlandırabilir. Bu Apple programı, iPhone X’in standart garanti kapsamını genişletmez.

iPhone Ekranı Ücretsiz Olarak Değiştirme ,Ekran modülünüzü değiştirmek için bir ücret ödediyseniz ve iPhone X bu sorundan etkilendiğini düşünüyorsanız, geri ödeme için Apple ile iletişime geçin. Bu program, etkilenen iPhone X cihazlarını kapsar ve ünitenin ilk perakende satış tarihinden itibaren 3 yıl geçerlidir. “dedi.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone Ekran Değişimi Fiyat , iPhone 11 Ekran değişimi , iPhone 7 Orijinal Ekran fiyatı , iPhone X Ekran Değişimi , iPhone 11 Ekran Modülü , iPhone 8 Ekran fiyatı , iPhone 7 Plus ekran değişimi , iPhone 6 Ekran Değişimi fiyat

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi teknik servis profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Bu durumların sonucunda ”iPhone Ekran Değişimi” alanının bir bölümünde veya tamamında algılama sorunu yaşanabileceğinden basmıyor olabilir. Buna bağlı olarak iç ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi durumlar yaşanabilmekte ve aynı zamanda mürekkep akması, siyah ve mor lekeler çıkması, ekrana görüntü gelmemesi durumları yaşanabilmektedir.

iPhone ekranınız da kırılma veya çatlama olduysa bu konuda alanında uzman Apple teknisyenlerden destek almanız çok önemlidir. iPhone  ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir.