Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

Iphone İşlemci Ve Anakart Arızaları Tamiri

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri; iPhone işlemci ve anakart arızalarını onarmak söz konusu olduğunda, son derece tecrübeli Cep Hastanesi hizmetine güvenebilirsiniz. Cep Hastanesi iPhone işlemci ve anakart tamir ve değiştirme işlemleri her bileşen için 1 saatten az.

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri; iPhone anakart tamir anakart uzmanlık gerektirir ve her telefon tamirci tarafından yapılamaz teknik bir iştir. Biz anakart arızaları durumunda yüksek başarı oranı ile iPhone için onarım hizmeti vermektteyiz.

iPhone İşlemci ve Anakart Arızaları Tamiri

iPhone’da işlemci tamiri temel olarak anakart değişimini ele alır. Zira diğer tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone işlemcileri değiştirilebilir değildir. Anakarta gömülü durumdadırlar. Ancak Cep Hastanesi  gibi profesyonel servislerde re-flow makinası yardımı ile arızalı bir iPhone işlemcisi yenisi ile değiştirilebilir. Bu işlem bir hayli risklidir ve yalnızca işinde deneyimli servisler tarafından yapılmalıdır.

iPhone anakartlar da benzer. Başarısız bir anakart için yapılabilecek tek şey yenisi ile değiştirmektir. Bu mantık devreleri belirli bir çip etrafında çalışacak şekilde tasarlandığından, tek bileşenli bir arıza, tüm anakartın değiştirilmesi gerekli olduğu manasına gelir. Anakart veya işlemci onarımı iPhone’daki tüm verileri siler. Cep hastanesinde anakart tamir fiyatları ve işlemci tamir fiyatları hakkında bilgi almak için şimdi Servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca, cihazınızı mağazamıza ücretsiz olarak gönderebileceğinizi hatırlatırız.

Iphone İşlemci Ve Anakart
Iphone İşlemci Ve Anakart

Şarj Sorunları Şarj Entegresinden Kaynaklanabilir

Şarj entegre arıza; böyle bir güç kaynağı kullanarak, bir araçta şarj, bir besleme kablosu kullanarak gibi durumlarda görülebilir. Şarj süresi ve % gösterisi usulsüzlük, şarj bağlı olmasına karşın, bu şarj etmez. Bunun gibi tüm şarj ile alakalı problemlerin kaynağı entegre şarj olabilir.

Dokunmatik Arızalarında Dokunmatik Entegre Sorunları

Dokunmatik entegresi arızaları; arıza ekrandan kaynaklanmıyor ise, dokunmatiğin çalışmaması veya kendi kendisine basması, arası sıra çalışmaması bu entegreden kaynaklanabilir.Tamir oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 1. Dokunmatik kendi kendine basıyor
 2. Ekran gidip geliyor
 3. Dokunmatik çalışmıyor

İlginizi Çekebilir: General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu

Görüntü Sorunları ve Görüntü Entegresi

Görüntü entegrasyonu hatası; genelde cihaz arka planda çalışır, sesi vardır, ancak resim yoktur. iPhone modellerinde sık görülen bir arızadır ve onarım oranımız yüksektir.

Kullanıcı şikayetleri;

 • iPhone arka planda çalışıyor ama görüntü yok
 • iPhone ses var görüntü yok

Kamera Arızaları Kamera Entegresinden Kaynaklanabilir

Kamera Entegre arızası; kamerayı yöneten kamera cihazı dışında arıza görülür. Onları genelde bilinçsiz, tahrif edilmiş ve sıvı temas cihazlarında görürüz. Onarım oranımız yüksek.

Kullanıcı şikayetleri;

 • Kamera karanlık gösteriyor
 • Kamera açılınca donuyor

Iphone 6 Plus Arka Kamera Degisimi

4013, 4014, 9, 20 Hataları Bellek Arızasıdır

iTunes aracılığı ile alınan 4013, 4014, 9, 20 gibi hatalar okuma ve yazma hatalarıdır. Sistem kurulumu sırasında iTunes cihazınızı okuyamazsınız, bu sebeple bu hatayı alabilirsiniz. iPhone anakart teknisyenlerimiz bu hatayı çözmede profesyonel destek sağlar. Bilinçsiz tahrif edilmiş cihazları tamir etme şansı zayıf. 4013, 4014 hatalarının çözümü için lütfen servisimize başvurun.

Nand Entegresi Arızaları

Bellek tümleşik hatası; cihaz açılmazsa veya başarısız olursa görüntülenir. Belleği okuyamayan aygıt açılmaz. Bu arızayı çözüyoruz. Biz de entegre bellek değiştirerek kapasitesini artırabilir. Bunun için iPhone bellek yükseltme makalemizi okuyun.,

Kullanıcı şikayetleri;

 1. iPhone açılmıyor
 2. iPhone açılıp tekrar kapanıyor
 3. Yazılım yüklenmiyor
 4. Hata kodu veriyor
 5. iTunes 9, 21, 40, 4013, 4014 hatası veriyor

Baseband Şebeke Sorunları

Baseband entegre arıza; ağ sorunu. “Hizmet yok” veya “arama” hatası alırsanız, sorun bu entegre onarılarak çözülür. Hücresel ağı kaybetmenize neden olur, cihaz aranan kalır ve modem özelliğini görmez. Bu durumda, değiştirilebilir veya tamir edilebilir. Hemen hemen tüm iPhone modellerinde ciddi bir arıza görülür.

Kullanıcı şikayetleri;

 1. iPhone servis yok hatası veriyor
 2. iPhone aranıyorda kalıyor
 3. iPhone şebeke çekmiyor
 4. Hat gelip gidiyor

Wifi Sorunları Her Zaman Antenden Kaynaklanmaz

Wifi entegre arıza; wifi düğmesinin grileşmesine veya WiFi ağlarına bağlanma sorunlarına neden olur. Onarım oranımız yüksek.

Kullanıcı şikayetleri;

Wifi butonu gri ve cihaz donma yapıyor

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone anakart Tamiri fiyat , iPhone anakart arızası fiyat , iPhone anakart fiyatı , iPhone 7 Anakart Tamiri fiyat , iPhone X Anakart Tamiri fiyatı , iPhone anakart tamiri Ankara , iPhone Anakart tamiri İstanbul , iPhone 6 anakart Değişimi fiyatı Ankara.