Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Realme Teknik Servis

Realme Teknik Servis

Realme Teknik Servis

Realme Teknik Servis konusuna girmeden önce, Realme hakkında kısa bir bilgi verelim. Realme markası Shenzen, Çin merkezli bir akıllı telefon üreticisidir. Marka 4 Mayıs 2018’de kuruldu. Daha önce Oppo Electronics Başkan Yardımcısı Sky Li tarafından kuruldu. Realme ayrıca kulaklıklar, spor bantları ve el çantaları gibi çok çeşitli ürünler üretir.

Realme markasını genel olarak ele alalım.Güçlü performans, şık tasarım ve güler yüzlü hizmet politikası ile akıllı bir cep üreticisidir.Bir Realme akıllı telefon satın aldıktan sonra bir arıza durumunda neler yapabileceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Cep Hastanesi Teknik Servis sektöründe birçok marka ve modele öncülük eden Realme markası, çok yakında idaali hizmeti de sunacak.

Realme Ekran Değişimi Fiyatı

Realme 2020 ekran değişimi , Realme tüm marka modelleri bir düşürme veya herhangi bir darbeden sonrasında kırılır, Full Ekran, Dokunmatik LCD ekranın değişmesi ile ilgili parça ve servis fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Realme ekran değişimi fiyat tablosu aşağıda listelenmiştir, fiyat tablosu modellere göre ayrılmıştır ve bu sayfadaki fiyatlar sadece Realme modelleri için değişiklik göstermektedir, sitemize diğer hatalar veya diğer marka ve modeller için bakabilirsiniz veya mesai saatleri içinde 0532 245 0532 numaralı telefonu arayarak veya WhatsApp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Realme Orijinal Ekran Değişimi

Son derece deneyimli Realme teknisyenlerimiz Realme teknik servis ekran değişikliklerini 1 saatte tamamlıyor. Realme kendi servisine kıyasla bu sefer oldukça hızlı. Ayrıca randevu veya kuyruk bekleme sıkıntısı da yoktur.

Cihazlarda düşük kaliteli parçalar yerine AAA kalitesinde parçalar kullanmamız, orijinalin ekran dayanıklılığı noktasında aynı seviyeye ulaşılmasını sağlar. Değiştirme ekranlarımız, Realme sertifikalı ekranlarıyla aynı üreticinin ürünleridir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Bul Uygulaması Nasıl Kullanılır

Realme Orijinal Ekran Değişimi
Realme Orijinal Ekran Değişimi

Tüm Realme ekran değişimlerinde gelişmiş onarım teknikleri ve en gelişmiş profesyonel ekipmanları kullanır. Bilgileriniz işlemde de silinmez. Fotoğraflarınız, videolarınız, mesajlarınız ve uygulamalarınız yerinde kalır.

Hizmetimize gelmeden önce cihazınızı yedekleyerek bilgilerinizin kaybolmayacağından emin olabilirsiniz. Ancak, yedeklemeyi kendimiz yapabiliriz. İlgilendiğiniz diğer konular hakkında bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçebilir ve WhatsApp teknik destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; realme teknik servis nerede , realme yetkili servis istanbul , oppo realme teknik servis , realme türkiye teknik servis , realme yetkili servis iletişim , realme yetkili servis ankara , realme teknik servis iletişim , realme teknik servis ankara realme yetkili servis bursa , realme yetkili servis nerede , realme 6 pro teknik servis , realme 5i teknik servis , realme 6i teknik servis.