Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Telefonda Virüs Olduğu Nasıl Anlaşılır

Telefonda Virüs Olduğu Nasıl Anlaşılır

Telefonda-Virus-Oldugu-Nasil-Anlasilir

Telefonda Virüs Olduğu Nasıl Anlaşılır , Telefonumda virüs olup olmadığını nasıl anlarım, Telefondaki virüsün belirtileri nelerdir? Sorularınızın cevabını bulmak için yazımız gibi telefondaki virüsü nasıl tespit ederim sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Kötü amaçlı yazılım, uygulama izinleri ve güvenilmeyen sitelerden indirilen tüm dosyalar bir virüsün cep telefonunuza bulaşmasına neden olabilir. Son yıllarda çok sayıda kötü amaçlı yazılım bu konuda daha önce olduğundan daha dikkatli olmanız gerektiği arttı.

Cihazınıza  Zararlı Yazılım Bulaşmış Olabilir

Telefonda Virüs Olduğu Nasıl Anlaşılır , Artın ev kapılarımızın değil; bilgisayarlarımızın, akıllı telefonlarımızın güvenliğe ihtiyaç duyduğu bir devirde yaşıyoruz. Gün içerisinde milyarlarca insanın telefon konuşması yaptığı, bu sayıdan daha fazlasının da internet kullandığı zamandayız. Bu sayılar gün geçtikçe artıyor, bilgilerimizi çalmak isteyen veya virüslerden para kazanan saldırganlar da. İster hükümetlere ister web saldırganlarına karşı olsun, kişisel mahremiyet herkesin sahip olması gereken bir şey . iCloud skandalının bir benzerini yaşamayacağınız ne malum? Gizliliğinizin ihlal edildiğinin veya telefonunuzda zararlı yazılımların olduğunun bazı belirtileri mevcut. Siz de telefonunuzda virüs olduğu veya izlendiğiniz hissine kapıldıysanız, aşağıdaki 15 maddeye bir göz gezdirin derim.

İşte Bunu Fark Etmenin 15 yolu

 1. Akıllı telefonların kullanımı her geçen gün artıyor
 2. Ancak bu cihazları kullananları bir tehlike bekliyor; kötü amaçlı yazılım …
 3. Öyle ki 2012’nin ikinci yarısında Android işletim sistemi için üretilen kötü amaçlı yazılım sayısı ilk 3 aya göre yüzde 292 arttı.
 4. Peki bu kötü amaçlı yazılımları tespit etmenin kolay yolları var mı?
 5. Yazılım güvenliği uzmanları, cihazlarda kötü amaçlı yazılım olup olmadığını anlamak için 5 basit yöntem önerir.
 6. Özel numaralara kısa mesaj gönderirler.
 7. Ve ayda sadece bir veya iki mesaj gönderilir, böylece gözden kaçmazlar.
 8. Bunları belirlemek için mesajların düzenli olarak incelenmesi gerekir.
 9. Veya cihaz aracılığıyla e-posta veya yayın verileri gönderirler.
 10. Bunu anlamak için aylık verilerin, yani verilerin kullanımı incelenmelidir.
 11. Çoğu kötü amaçlı yazılım, pil kullanımını artırır.
 12. Cihazınızın pili erken biterse, bu aynı zamanda temel göstergelerden biridir …
 13. Cihazın düşük performansı da kötü amaçlı yazılımın bir işareti olabilir.
 14. Bu durumda, cihazın bellek ve işlemci yükünü gösteren bir yazılım kullanılması önerilir.…
 15. Beşinci belirti, cep telefonunun çok iyi karşılandığı aramaların kesilmesidir …

İlginizi Çekebilir: Telefon Bataryaları Hakkında Bilgi

Telefonlardaki Virüsleri Silme

Android Telefonlardaki Virüsleri Silme akıllı telefonların kullanılmasının artması ile birlikte telefonlarda kullanılmasının da artmaya devam ediyor. Telefonlarda işletim sistemleri kullanımı için kullanılanlara göre alanda avantaj andırılıyor gibi görünüyor.

[irp posts=”33926″]

Ancak, geçişlerinde da işletim sisteminden uzaklaşıyor. Kullanıcıların yaşadığı bu olumsuzluklardan en önemlisinin android telefonlarında iken virüs problemi olduğunu biliyor. Ayrıca virüs bulan telefonlarda donma ve aşırı ısınma sorunu da sık sık görür. Peki, Android Telefonlarda Yaşayan Virüslerden Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir ? Telefonuma virüs bulaşmış ve telefonumda bulunan virüsleri silmek istiyorum. Telefonumdaki virüsleri nasıl kaldırabilirim ve bu makalenin size çözüm olacağını söylerseniz, bu virüslerden sonsuza kadar nasıl kurtulacağız?

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır iphone , apple telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır
akıllı telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır , telefonda virüs nasıl anlaşılır , telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır android , bir telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır , bu telefonda virüs var mı , telefonda virüs varsa nasıl anlaşılır , telefonda virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır , telefonda virüs olup olmadığını nasıl anlarız.