Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Hareketli Duvar Kağıdı

Xiaomi Hareketli Duvar Kağıdı

Xiaomi Hareketli Duvar Kağıdı

Xiaomi Hareketli Duvar Kağıdı, Xioami MIUI 12 güncellemesi neredeyse tüm modellere geldi. Özellikle xiaomi redmi note 8 için çoğu kullanıcı dört gözle bekliyordu. Yeni güncellemede birçok özellikten bahsedildi. Ancak bu özelliklerin bir kısmı redmi note 8’e gelmedi. Gelmeyen bu güncellemelerden biri de hareketli duvar kağıdı. Bu yazıda size “Xiaomi Redmi Note 8 hareketli duvar kağıdı nasıl yapılır?” bunu detaylı olarak anlatacağım.

Redmi Note 8 MIUI 12 Hareketli Duvar Kağıdı

Xiaomi kullanıcılarını özellikle Redmi Note 8 kullanıcılarını rahatsız eden durumlardan biriydi. MIUI 12 güncellemesinde bahsedilen bazı özellikler Redmi note 8 cihazlarına gelmedi. Bunlardan biri başlıkta da görebileceğiniz gibi hareketli duvar kağıdıydı. Ancak yine de Xiaomi kullanıcıları bu durumda durmadı ve elini tuttu. Farklı yollarla hareketli “Duvar Kağıdı” nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki adımları deneyerek MIUI 12 hareketli duvar kağıdını uygulayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Hareketli Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır

Xiaomi MIUI 12 güncellemesinde bahsedilen animasyonlu duvar kağıdı uygulaması “Redmi Note 8” cihazlarına gelmedi. Bu duruma çok kızan Xiaomi kullanıcıları, “Xiaomi Redmi Note 8”cihazlarında farklı şekillerde hareketli duvar kağıdı yapmayı başardı. Peki bu hareketli duvar kağıdı nasıl yapılır? Şimdi bu MIUI 12 güncellemesinde bulunmayan hareketli duvar kağıdının nasıl yapılacağını öğrenelim.

İlginizi Çekebilir: Telefonumun Sesi Kendi Kendine Kısılıyor

  • Öncelikle Play Store uygulamasında Google’a ait “Duvar Kağıtları” adlı uygulamayı indirelim.

Xiaomi Redmi Note 8 Hareketli Duvar Kagidi 1

  • Ardından aşağıdaki duvar kağıtlarından herhangi birini indirin.

Mars Super Wallpapers

Earth Super Wallpapers

Earth Glaciar Super Wallpapers

Earth Forest Super Wallpapers

  • İndirdiğiniz duvar kağıdı APK’sını yükleyin.

Xiaomi Redmi Note 8 Hareketli Duvar Kagidi 2

  • Duvar kağıdı APK’sını yükledikten sonra, Google Play’den indirdiğiniz “Duvar Kağıtları” uygulamasını açın.
  • En alttaki Canlı Duvar Kağıtları bölümüne tıklayın.

Xiaomi Redmi Note 8 Hareketli Duvar Kagidi 3

  • Açılır ekranda, indirdiğiniz duvar kağıtlarından birini seçin ve Duvar kağıdı yap’ı tıklayın.

 

Xiaomi Redmi Note 8 Hareketli Duvar Kagidi 4 1

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi hareketli duvar kağıdı nasıl yapılır , xiaomi redmi note 8 hareketli duvar kağıdı
xiaomi hareketli duvar kağıdı yapma , xiaomi hareketli duvar kağıdı indir , xiaomi redmi note 8 pro hareketli duvar kağıdı , xiaomi hareketli duvar kağıtları , xiaomi duvar kağıdı hd , xiaomi miui 12 hareketli duvar kağıdı , xiaomi redmi note 9 pro hareketli duvar kağıdı.