Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPad Air Dokunmatik Çalışmıyor

iPad Air Dokunmatik Çalışmıyor

Ipad Air Dokunmatik Çalışmıyor

iPad Air Dokunmatik Çalışmıyor , uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından oluşturuldu ve cihazınızın özel olmasını bekliyor. Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odası sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

Bilgileriniz ekran ve dokunmatik ön cam değiştirme aşamalarında silinmez. Tablet performansında, yani dokunmatik hız, dokunmatik ekran ve dokunmatik ekran ekran değişim süresi 1 ila 2 saat arasında teknik servisimize değişimi yapılmaktadır.

iPad Air ekran değiştirme sonra, beğeninize göre cihazınızı gözden geçirin. Bu aşamada, tabletinizi istediğiniz kadar test edin. Eğer herhangi bir sevmediğim veya tereddüt yüz eğer bir geri ödeme hakkına sahiptir. Onaylarsanız, lütfen Cep Hastanesi ile iletişime geçin. Teknik servis garanti kartınız hazırlanmıştır. Garanti kartınız için ekranınızdaki en ufak bir sorun bile anında çözülür.

iPad Air Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPad ekran ekran değiştirme kalifiye personel tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde, cihazınız kullanılamaz hale gelecektir. Servisimizde ekran değiştirme, en son teknoloji ekipmanlarını kullanarak uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Değişimin yapıldığı teknik odalarımız statik elektrikten arındırılmış ve tamamen sterilize edilmiştir.

iPad ekranını değiştirirken, tabletin çerçevesi önce sıcak hava tabancası ile ısıtılır. Ekran ısı yardımı ile kasadan ayrılır. Yüklenecek ekran, kasaya büyük bir özenle yerleştirilir. Basit görünen bu süreç, cihazın son derece hassas yapısı nedeniyle büyük özen ve dikkat gerektirir.

iPad Air Ekran Cam Değişim Fiyatı

iPad Air Ekran Cam Değişimi teknik servisimizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı orijinal olarak değişimini yapıyoruz.

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

İlginizi Çekebilir:Apple Teknik Servis Randevu Alma

Apple iPad Air Ekran Değişim Süresi

Apple iPad Air Ekran Değişimi, yoğunluğu bağlı olarak 1-3 saat arasında sürebilmektedir.

  • Ekran değişimi tamamlanan cihazınız gün içinde kargoya teslim edilir
  • Apple iPad Air Ekran Değişimi tamir servisi olarak cihazınıza uzman teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılmaktadır.
  • Ücret hakkında sizler ile iletişime geçip bilgilendiriyoruz.
  • İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip ekran değişimi yaptırabilirsiniz
  • PTTn kargo ile gönderi ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  • Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung A5 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı

iPad air ekranı bozuk olan tablet kullanıcıları tarafından sıkça sorulan sorulardan biri ” iPad Air ekranı bozuk, garanti kapsamında mı?”. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe hasarı ve sıvı teması tablet üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamında değildir. Ancak, tableti aldığınızda sigortayı yaptıysanız, sigorta şirketinize başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Eğer ücretsiz yaşamış sorunu çözebilir.

iPad Air Ekran Değişimi  Garantisi

Servisimizde iPad Air ekran değişimi işçilik ve parça garantilidir. Kullanılan tüm parçalar orijinal olup 3 ay boyunca garanti kapsamındadır. Bu süre zarfında ekran ile ilgili yaşanan sorunlarda servisimiz, ücretsiz olarak hizmet vermektedir. iPad Air Ekran Değişimi Servisi iPad Air ekran değişimi için cihazınızı servise getirebileceğiniz gibi, Şehir dışından tabletinizi kargoyla da bizlere ulaştırabilirsiniz. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılmasının ardından, cihazınız en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.

Telefon

Kargo

Ipad Air Dokunmatik Çalışmıyor

Ipad Air Dokunmatik Çalışmıyor

iPad Air İçin Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

Sizinde iPad Air telefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

iPad Ekran Cam Değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  ipad air dokunmatik ekran fiyatı, ipad air a1474, ipad air dokunmatik çalışmıyor, ipad a1474 fiyat, ipad a1474 ekran fiyat, ipad air 2 dokunmatik değişim, ipad ön cam fiyatı, ipad a1474 lcd