iPhone teknik servis ekran değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iPhone Teknik Servis Ekran Değişimi

Apple’ın mobil iletişim dünyasına bir armağanı olan iPhone marka cihazlar ileri teknoloji barındıran modellere sahiptir. Zaman içerisinde ihtiyaç duyulabilen iPhone teknik servis ekran değişimi hizmeti ise ileri teknik beceri ve tecrübe gerektiren bir husustur. Eli tornavida tutabilen herkesin harcı değildir. iPhone markasına ait bütün modellere yönelik ekran değişimi hizmeti veren teknik servisimiz, home tuşu, ses tuşu, anakart arızası ve batarya değişimi gibi çeşitli hizmetlere de sahiptir. Zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti ise kalite politikamızın bir gereğidir. Ekran değişiminde söz konusu olan dış panel, ön cam, dokunmatik yüzey değişimi itina ile yapılmaktadır.


Yetkili Servisimizin Farkı

1- Teknik servisimizde verilen iPhone teknik servis ekran değişimi hizmeti garantili bir şekilde yerine getirilmektedir.

2- Garanti belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra cihazın teslimi yapılmaktadır. Ekran değişim hizmetinin sonrasında yapılan dokunmatik testi ve ekran parlaklığı ölçümü de bu konuda farkımızı oluşturmaktadır.

3- Müşterinin beğenisinin ardından teslim edilen cihazlarımıza yönelik, garanti süresinin sonunda da makul işçilik fiyatlarımızla tamirat ve değişim hizmeti sunuyoruz. Statik elektrikten tamamen arındırılmış bir ortamda teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

4- Ön cam, iç ekran ve dokunmatik yüzey gibi iPhone teknik servis ekran değişimi hizmetlerini itina ile yapıyoruz. Yazılım problemleri konusunda da uzman olan ekibimiz süratle sorunları çözmektedir. Uygun fiyatlarla işçilik hizmetleriyle iPhone kullanıcılarının yanındayız.


iPhone Teknik Servis İstanbul

iPhone telefonlar oldukça kaliteli ve oldukça kullanışlı olma özelliği taşıyan bir mobil cihaz olma özelliğine sahiptir. Geniş kullanım özellikleri ile bir çok kullanıcı yelpazesine sahip olan bu cihazların teknik servis hizmetleri ağı da oldukça geniştir. Türkiye’nin bir çok şehrinde geniş teknik servis merkezine sahip olan İphone özelliklede iPhone teknik sevis İstanbul merkezleri de geniş hizmet kalitesine sahiptir. Bu merkezler size bir çok hizmet vermektedir. Bu yazımızda sizlerle Cep Hastanesi merkezlerinin ulaşım bilgilerini vereceğiz.


İphone Teknik Servislerin Önemi

iPhone teknik servis İstanbul ilinde sayısız ulaşabileceğiniz adres bulunmaktadır. Birçok cep telefonu kullanıcısının birçok ihtiyacını karşılaması yönünden çok fazla tercih edilmektedir. Bundan dolayı da Türkiye’de satışı çok fazla olmasının yanı sıra bazı arızaların giderilmesi için de teknik servislere ihtiyaç duyulması artmış durumdadır. İphone cep telefonlarının gerek donanımsal gerekse de teknik arızalarının giderilmesi için İphone’nin yetkili teknik servislerine başvurulması önem arz etmektedir. İphone yetkili teknik servislerin kullanılmasının en önemli nedeni ise kullanıcılarına en güvenilir hizmeti vermeleridir. Çünkü bir çok kötü niyetli tamir yapan mağazalarda cihazlarının orijinal parçaları sahteleri ile değiştirilerek cihazınızın kalitesi düşürülebilmektedir. Ayrıca İphone yetkili teknik servislerinin kullanılması sayesinde cep telefonlarınızı garanti kapsamında tamir edilerek garantisi bozulmamaktadır. Çünkü yetkili olmayan teknik servislerde cihazını tamir ettirdiğinizde garantiniz bozulmakta ve herhangi olumsuz bir durumda İphone kesinlikle bu tarz cihazların arızasını kabul etmemektedir. Garanti kapsaması dışındaki arıza durumlarında ise maddi bedellerle bu arızları giderebilirsiniz.

iPhone ekran tamirleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Teknik Servis Ekran Değişimi Avantajları

iPhone teknik sevis İstanbul cep telefonlarınızda oluşan bir çok hatanın ya da arızanın giderilmesi için en güvenilir ve en kaliteli şekilde çalışarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Donanımsal ve teknik arızların giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir nedenle kırılan, çizilen cam, batarya değişimi, şarj girişlerindeki arızaların, ses sistemindeki arızların giderilmesinde hizmet vermektedir. Ayrıca ekranla ilgili sorunlarda da özellikle renk, parlaklık, ekran kırılması gibi durumlarında giderilmesinde hizmet vermektedir. İphone teknik servisler en kısa sürede en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Ekran değişimi için https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/ bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Teknik Servis Ekran Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir